OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT (DO LAT 23) W DNIACH 04-06.04.2014 R. W ŁODZI.

Ogólnopolski Turniej w Siatkówce Dziewcząt (do lat 23) w dniach 04-06.04.2014 r. w Łodzi.

Siatkarki ŚWIT Wrocław zajęły ogólnie II miejsce. Zawodniczki ŚWIT w eliminacjach zajęły I miejsce w grupie B i awansowały do półfinału. W półfinale wygrały z MIGEM Gliwice i awansowały do finału. W meczu o I miejsce zawodniczki ŚWIT Wrocław przegrały z ŁKSG Łódź 1:2. Najlepszą blokującą została zawodniczka naszego klubu „Świt” Wrocław – Agata Stojanowska. Mamy nadzieję, że w przyszłości ŚWIT Wrocław będzie się liczyć na arenie krajowej w walce o Mistrzostwo Polski Niesłyszących w siatkówce tak seniorek jak i młodzieżowej.