Ogólnopolski Turniej Pucharowy w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn.

Ogólnopolski Turniej Pucharowy w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
w dn. 5-6.04.2013 w Kielcach.

Świt Wrocław awansowała po rozgrywkach grupowych do ćwierćfinału w którym spotkała się
z późniejszym MISTRZEM POLSKI Śląski Rybnik i niestety przegrała.
Świt Wrocław zajął  5 miejsce.

GRUPA: C

1 mecz:
ŚWIT WROCŁAW MIG GLIWICE 9:2 (4:2)
bramki: 2x Piotr Rymarski, 2x Dariusz Antoniak, 2x Damian Kamiński, Jarosław Antoniak, Rafał Mogielnicki, Piotr Jemioło
2 mecz:
ŚWIT WROCŁAW SURDUS KIELCE 2:2 (1:1)
bramki: Jarosław Antoniak, Piotr Jemioło
SURDUS KIELCE MIG GLIWICE 11:2 (4:0)

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. SURDUS KIELCE 2 4 13:4 1 - 1 - 0
2. ŚWIT WROCŁAW 2 4 11:4 1 - 1 - 0
3. MIG GLIWICE 2 0 4:20 0 - 0 - 2

GRUPA: A

RES-GEST RZESZÓW POMORZE GDAŃSK 2:1
RES-GEST RZESZÓW WARMIG OLSZTYN 14:0
RES-GEST RZESZÓW RADOMIG RADOM 2:5
POMORZE GDAŃSK WARMIG OLSZTYN 9:0
POMORZE GDAŃSK RADOMIG RADOM 2:2
RADOMIG RADOM WARMIG OLSZTYN 3:4

  TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. RES-GEST RZESZÓW 3 6 18:6 2 - 0 - 1
2. POMORZE GDAŃSK 3 4 12:4 1 - 1 - 1
3. RADOMIG RADOM 3 4 10:8 1 - 1 - 1
4. WARMIG OLSZTYN 3 3 4:26 1 - 0 - 2
   GRUPA: B
SPARTAN LUBLIN ŁKSG ŁÓDŹ 0:0
SPARTAN LUBLIN TON POZNAŃ 7:0
SPARTAN LUBLIN GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE 3:1
ŁKSG ŁÓDŹ TON POZNAŃ 1:0
ŁKSG ŁÓDŹ GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE 2:2
TON POZNAŃ GÓRNOŚLASKI ZABRZE 2:1

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. SPARTAN LUBLIN 3 7 10:1 2 - 1 - 0
2. ŁKSG ŁÓDŹ 3 5 3:2 1 - 2 - 0
3. TON POZNAŃ 3 3 2:9 1 - 0 - 2
4. GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE 3 1 4:7 0 - 1 - 2

GRUPA: D

ŚLĄSKI RYBNIK IG WARSZAWA 0:0
ŚLĄSKI RYBNIK MAZOWSZE WARSZAWA 3:1
ŚLĄSKI RYBNIK UMKSN POŻNAŃ 6:0
IG WARSZAWA MAZOWSZE WARSZAWA 3:3
IG WARSZAWA UMKSN POZNAŃ 11:0
MAZOWSZE WARSZAWA UMKSN POZNAŃ 15:2

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. ŚLĄSKI RYBNIK 3 7 9:1 2 - 1 - 0
2. IG WARSZAWA 3 5 14:3 1 - 2 - 0
3. MAZOWSZE WARSZAWA 3 4 19:8 1 - 1 - 1
4. UMKSN POZNAŃ 3 0 2:32 0 - 0 - 3

ĆWIERĆFINAŁ

3 mecz:
ŚWIT WROCŁAW ŚLĄSKI RYBNIK 0:6 (0:2)
SURDUS KIELCE IG WARSZAWA 4:3
RES-GEST RZESZÓW ŁKSG ŁÓDŹ 3:1
POMORZE GDAŃSK SPARTAN LUBLIN 2:3

5 - 8 MIEJSCE

4 mecz:
ŚWIT WROCŁAW POMORZE GDAŃSK 2:0 (1:0)
bramki: Jarosław Antoniak, Piotr Jemioło
IG WARSZAWA ŁKSG ŁÓDŹ 0:0 (karny 3:4)

PÓŁFINAŁ

SURDUS KIELCE RES-GEST RZESZÓW 1:5
ŚLĄSKI RYBNIK SPARTAN LUBLIN 1:0
O 7 MIEJSCE
IG WARSZAWA POMORZE GDAŃSK 5:2
O 5 MIEJSCE
ŚWIT WROCŁAW ŁKSG ŁÓDŹ 4:0 (1:0)
bramki: 2x Jarosław Antoniak, Damian Kamiński, Marek Kwiatkowski
O 3 MIEJSCE
SURDUS KIELCE SPARTAN LUBLIN 0:0 (karny 2:1)
FINAŁ
RES-GEST RZESZÓW ŚLĄSKI RYBNIK 2:5

Skład ŚWIT WROCŁAW: Fabian Fediuk, Mateusz Hempe, Paweł Kucharski, Rafał Mogielnicki, Dariusz Antoniak, Marek Kwiatkowski, Jarosław Antoniak, Piotr Jemioło, Piotr Rymarski, Damian Kamiński, Mariusz Zając - kierownik.

Najwięcej strzelców ŚWIT WROCŁAW:

5 - Jarosław Antoniak

3 - Piotr Jemioło, Damian Kamiński

2 - Dariusz Antoniak, Piotr Rymarski

1 - Rafał Mogielnicki, Marek Kwiatkowski