MPN W SIATKÓWCE KOBIET W DN. 16-18.05.2014 R. W ŁODZI.

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w siatkówce seniorek w dniach 16-18 maja  2014 r. w Łodzi.

Nasza drużyna ŚWIT Wrocław zajęła IV miejsce w Finale Mistrzostw Polski Niesłyszących w siatkówce. Mamy nadzieję, że w przyszłości ŚWIT Wrocław będzie się liczyć na arenie krajowej w walce o Mistrzostwo Polski Niesłyszących w siatkówce tak seniorek jak i młodzieżowej. W czasie turnieju zespół prowadził Maciej Jacyna.  Zawodniczki ŚWIT zajęły I miejsce w grupie i awansowały do półfinału. W półfinale przegrały ze SPARTANEM Lublin i nie  awansowały do finału. W meczu o III miejsce ŚWIT Wrocław przegrał z MAZOWSZEM Warszawa 2:3.