MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT DO 23 LAT w Warszawie, w dn.24-26.042015 r.

Siatkarki ŚWIT Wrocław zajęły ogólnie II miejsce. Zawodniczki ŚWIT w eliminacjach zajęły I miejsce w grupie A i awansowały do półfinału. W półfinale wygrały z MAZOWSZEM Warszawa i awansowały do finału.
W meczu o I miejsce zawodniczki ŚWIT Wrocław przegrały z ŁKSG Łódź 1:2. Mimo bardzo zaciętej walki nie udało się nam zdobyć złotych medali. Najlepszą atakującą i MVP Mistrzostw została zawodniczka naszego klubu „Świt” Wrocław – Pamela Łuszczyńska. Najlepszą zagrywającą została również zawodniczka naszego klubu „Świt” Wrocław – Karolina Przybył . Mamy nadzieję, że w przyszłości ŚWIT Wrocław będzie się liczyć na arenie krajowej w walce o Mistrzostwo Polski Niesłyszących w siatkówce tak seniorek jak i młodzieżowej.