MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 6 OSOBOWEJ Z OKAZJI 85-LECIA KLUBU SPORTOWEGO NIESŁYSZĄCYCH W DN. 29.06.2013 R. W RYBNIKU.

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej 6 osobowej z okazji 85-lecia
Klubu Sportowego Niesłyszących w dniach 29.06.2013 r. w Rybniku.

 ŚWIT Wrocław zajęli ostatnie miejsce w grupie, raz zremisowały a 5 razy przegrały przegrali.
Piłkarze ŚWIT Wrocław zajęli ogólnie 13 miejsce.

GRUPA: A

1 mecz:
ŚWIT WROCŁAW RES-GEST RZESZÓW      1:4 (0:1)
bramki: Piotr Jemioło
2 mecz:
ŚWIT WROCŁAW EKSPORTU DE SORDS GIRONA (Hiszpania) 0:3 (0:1)
3 mecz:
ŚWIT WROCŁAW ŚLĄSKI RYBNIK I 1:5 (0:4)
bramki: Piotr Jemioło
4 mecz:    
ŚWIT WROCŁAW SPARTAN LUBLIN 1:3 (1:0)
bramki: Paweł Kucharski
5 mecz:    
ŚWIT WROCŁAW SPORTNES OSTRAVA (Czechy) 1:6 (0:1)
bramki: Grzegorz Bury
6 mecz:
ŚWIT WROCŁAW ŁKSG ŁÓDŻ 4:4 (2:1)
bramki: 3x Jarosław Antoniak, Marek Kwiatkowski
SPARTAN LUBLIN EKSPORTU DE SORDS GIRONA 3:5
ŁKSG ŁÓDŻ SPORTNES OSTRAVA 0:3 (v.o.)
ŚLĄSKI RYBNIK I SPARTAN LUBLIN 3:2
RES-GEST RZESZÓW SPORTNES OSTRAVA 3:1
SPORTNES OSTRAVA EKSPORTU DE SORDS GIRONA 2:0
ŁKSG ŁÓDŻ RES-GEST RZESZÓW 0:4
EKSPORTU DE SORDS GIRONA ŁKSG ŁÓDŻ 4:2
ŚLĄSKI RYBNIK I SPORTNES OSTRAVA 8:1
RES-GEST RZESZÓW      EKSPORTU DE SORDS GIRONA 5:0
ŚLĄSKI RYBNIK I ŁKSG ŁÓDŻ 13:0
SPORTNES OSTRAVA SPARTAN LUBLIN 5:2
ŚLĄSKI RYBNIK I RES-GEST RZESZÓW      4:2
SPARTAN LUBLIN ŁKSG ŁÓDŻ 2:4
ŚLĄSKI RYBNIK I EKSPORTU DE SORDS GIRONA 4:3
RES-GEST RZESZÓW      SPARTAN LUBLIN 3:0 (v.o.)

TABELA KOŃCOWA

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. ŚLĄSKI RYBNIK I 6 18 37:9 6 - 0 - 0
2. RES-GEST RZESZÓW      6 15 21:6 5 - 0 - 1
3. SPORTNES OSTRAVA 6 12 18:14 4 - 0 - 2
4. EKSPORTU DE SORDS GIRONA 6 9 15:15 3 - 0 - 3
5. ŁKSG ŁÓDŻ 6 4 10:27 1 - 1 - 4
6. SPARTAN LUBLIN 6 3 11:21 1 - 0 - 5
7. ŚWIT WROCŁAW 6 1 8:25 0 - 1 - 5

GRUPA: B

MAZOWSZE WARSZAWA GSV BIELEFELD (Niemcy) 6:0
GSV VIENNA (Austria) SPORTNES OSTRAVA-junior (Czechy) 8:1
GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE SSK VITKOVICE (Czechy) 2:3
ŚLĄSKI RYBNIK II MAZOWSZE WARSZAWA 0:5
GSV BIELEFELD GSV VIENNA 6:2
SPORTNES OSTRAVA-junior SSK VITKOVICE 0:9
ŚLĄSKI RYBNIK II GSV VIENNA 5:1
SSK VITKOVICE GSV BIELEFELD 7:1
GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE SPORTNES OSTRAVA-junior 8:0
GSV BIELEFELD GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE 1:4
ŚLĄSKI RYBNIK II SSK VITKOVICE 1:5
MAZOWSZE WARSZAWA GSV VIENNA 13:0
GSV BIELEFELD SPORTNES OSTRAVA-junior 4:1
ŚLĄSKI RYBNIK II GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE 2:1
SSK VITKOVICE MAZOWSZE WARSZAWA 3:3
ŚLĄSKI RYBNIK II SPORTNES OSTRAVA-junior 4:1
MAZOWSZE WARSZAWA GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE 8:2
GSV VIENNA SSK VITKOVICE 4:6
ŚLĄSKI RYBNIK II GSV BIELEFELD 4:1
SPORTNES OSTRAVA-junior MAZOWSZE WARSZAWA 1:11
GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE GSV VIENNA 2:6

TABELA KOŃCOWA

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. MAZOWSZE WARSZAWA 6 16 46:6 5 - 1 - 0
2. SSK VITKOWICE 6 16 33:11 5 - 1 - 0
3. ŚLĄSKI RYBNIK II 6 12 16:14 4 - 0 - 2
4. GÓRNOŚLĄSKI ZABRZE 6 6 19:20 2 - 0 - 4
5. GSV BIELEFELD 6 6 13:24 2 - 0 - 4
6. GSV VIENNA 6 6 21:33 2 - 0 - 4
7. SPORTNES OSTRAVA (Junior) 6 0 4:44 0 - 0 - 6

PÓŁFINAŁ:

MAZOWSZE WARZSZAWA RES-GEST RZESZÓW 1:1 (rzut karny 4:2)
ŚLĄSKI RYBNIK I SSK VITKOVICE 1:1 (rzut karny 4:2)

O 3 MIEJSCE:

RES-GEST RZESZÓW SSK VITKOVICE 4:1

FINAŁ:

ŚLĄSKI RYBNIK I MAZOWSZE WARSZAWA 3:2

Skład ŚWIT WROCŁAW: Przemysław Krawczyk, Paweł Kucharski, Dariusz Antoniak, Grzegorz Bury, Jarosław Antoniak, Piotr Jemioło, Marek Kwiatkowski, Robert Wojdziak, Tomasz Zawadzka, Sebastian Szewczyk, Jan Kucharski - Prezes.

Najwięcej strzelców ŚWIT WROCŁAW:

3 - Jarosław Antoniak

2 - Piotr Jemioło

1 - Paweł Kucharski, Grzegorz Bury, Marek Kwiatkowski