MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW (DO LAT 21), W DN. 13-15.12.2013R. W KRAKOWIE

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej
Chłopców (do lat 21), w dn. 13-15.12.2013r. w Krakowie

WYNIKI:

GRUPA: C
ŚWIT WROCŁAW ŁKSG ŁÓDŹ 4:1 (1:1)
bramki: 2x Tomasz Toporowski, Hubert Ptak, Piotr Jemioło
ŚWIT WROCŁAW NIEDŹWIADEK PRZEMYŚL 2:1 (2:1)
bramki: 2x Piotr Jemioło
ŁKSG ŁÓDŹ NIEDŹWIADEK PRZEMYŚL 7:4
TABELA KOŃCOWA GRUPA: C
m-ce drużyna mecze pkt bramki Z-R-P
1. ŚWIT WROCŁAW 2 6 6:2 2-0-0
2. ŁKSG ŁÓDŹ 2 3 8:8 1-0-1
3. NIEDŻWIADEK PRZEMYŚL 2 0 5:9 0-0-1
GRUPA: A
BAGRY KRAKÓW WIOSŁO SZCZECIN 8:2
WIOSŁO SZCZECIN WARMIG OLSZTYN 4:4
BAGRY KRAKÓW WARMIG OLSZTYN 5:1
TABELA KOŃCOWA GRUPA: A
m-ce drużyna mecze pkt bramki Z-R-P
1. BAGRY KRAKÓW 2 6 13:3 2-0-0
2. WARMIG OLSZTYN 2 1 5:9 (-4) 0-1-1
3. WIOSŁO SZCZECIN 2 1 6:12 (-6) 0-1-1
GRUPA: B
ŚLĄSKI RYBNIK WISŁA BYDGOSZCZ 3:0
WISŁA BYDGOSZCZ IG WARSZAWA 3:6
ŚLĄSKI RYBNIK IG WARSZAWA 1:1
TABELA KOŃCOWA GRUPA: B
m-ce drużyna mecze pkt bramki Z-R-P
1. IG WARSZAWA 2 4 7:4 1-1-0
2. ŚLĄSKI RYBNIK 2 4 4:1 1-1-0
3. WISŁA BYDGOSZCZ 2 0 3:9 0-0-2
GRUPA: D
MAZOWSZE WARSZAWA SPARTAN LUBLIN 2:6
SPARTAN LUBLIN UMKSN POZNAŃ 7:1
MAZOWSZE WARSZAW UMKSN POZNAŃ 2:1
TABELA KOŃCOWA GRUPA: D
m-ce drużyna mecze pkt bramki Z-R-P
1. SPARTAN LUBLIN 2 6 13:3 2-0-0
2. MAZOWSZE WARSZAWA 2 3 4:7 1-0-1
3. UMKSN POZNAŃ 2 0 2:9 0-0-2
ĆWIERĆFINAŁ:
ŚWIT WROCŁAW MAZOWSZE WARSZAWA 2:2 (2:1)
karne 1:2
bramki: 2x Hubert Ptak (karny Patryk Malczyk)
BAGRY KRAKÓW ŚLĄSKI RYBNIK 4:2
WARMIG OLSZTYN IG WARSZAWA 0:11
ŁKSG ŁÓDŹ SPARTAN LUBLIN 0:4
PÓŁFINAŁ:
BAGRY KRAKÓW MAZOWSZE WARSZAWA 1:1
karne 3:2
IG WARSZAWA SPARTAN LUBLIN 1:2
MECZ O 3 MIEJSCE
MAZOWSZE WARSZAWA IG WARSZAWA 3:2
FINAŁ:
BAGRY KRAKÓW SPARTAN LUBLIN 3:4
TABELA KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SPARTAN LUBLIN MISTRZ POLSKI"2013
2. BAGRY KRAKÓW WICEMISTRZ POLSKI'2013
3. MAZOWSZE WARSZAWA BRĄZOWY MEDAL
4. IG WARSZAWA  
5. ŚWIT WROCŁAW  
6. ŚLĄSKI RYBNIK  
7. ŁKSG ŁÓDŹ  
8. WARMIG OLSZTYN  
9. WIOSŁO SZCZECIN  
10. NIEDŹWIADEK PRZEMYŚL  
11. WISŁA BYDGOSZCZ  
12. UMKSN POZNAŃ  

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Paweł Niedziałek (Bagry Kraków)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Patryk Winiarski (Spartan Lublin)

KRÓL STRZELCÓW – Grzegorz Świstowski (Spartan Lublin) – 9 bramek

SKŁAD ŚWIT WROCŁAW: Mateusz Hempe, Mariusz Klatka, Konard Zapotoczny, Piotr Jemioło, Hubert Ptak, Tomasz Toporowski, Patryk Malczyk, Paweł Dubielecki, Maciej Kołodziej, Mariusz Zając - kierownik.

Najwięcej strzelców ŚWIT WROCŁAW:

3 - Hubert Patak, Piotr Jemioło

2 - Tomasz Toporowski