5.OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI OLDBOJÓW (OD LAT 35) W LUBLINIE, W DN.18-20.10.2013r.

Ogólnopolski Turniej Koszykówki oldbojów (od 35 lat) w dniach 18-20 października 2013 r. w Lublinie.

Koszykarze ŚWIT Wrocław zajęli IV miejsce w grupie B. Niestety zabrakło nam kilku najlepszych zawodników na zawodach ( z powodów osobistych).
ŚWIT Wrocław jako poza konkurencyjna.

GRUPA B:

ŚWIT WROCŁAW RADOMIG RADOM 37:45
(9:9, 6:18, 5:7, 17:11)
ŚWIT WROCŁAW WARS WARSZAWA 52:76
(12:23, 17:18, 10:15, 11:20)
ŚWIT WROCŁAW TON POZNAŃ 38:54
(11:9, 8:17, 9:8, 10:20)
WARS WARSZAWA TON POZNAŃ 55:35
TON POZNAŃ RADOMIG RADOM 33:50
WARS WARSZAWA RADOMIG RADOM 68:57

TABELA KOŃCOWA GRUPA B:

m-ce drużyna mecze pkt. koszy Z - R
1. WARS WARSZAWA 3 6 200:144 3 - 0
2. RADOMIG RADOM 3 5 152:139 2 - 1
3. TON POZNAŃ 3 4 122:143 1 - 2
4. ŚWIT WROCŁAW 3 3 127:175 0 - 3

GRUPA A:

SPARTAN LUBLIN II ŁKSG ŁÓDŻ 52:65
SPARTAN LUBLIN MAZOWSZE WARSZAWA 95:17
MAZOWSZE WARSZAWA SPARTAN LUBLIN II 19:75
ŁKSG ŁÓDŻ SPARTAN LUBLIN 39:61
MAZOWSZE WARSZAWA ŁKSG ŁÓDŻ 31:51
SPARTAN LUBLIN SPARTAN LUBLIN II 63:42

TABELA KOŃCOWA GRUPA A:

m-ce drużyna mecze pkt. koszy Z - R
1. SPARTAN LUBLIN 3 6 219: 98 3 - 0
2. ŁKSG ŁÓDŻ 3 5 155:144 2 - 1
3. MAZOWSZE WARSZAWA 3 3 67:221 0 - 3
4. SPARTAN LUBLIN II 3 4 169:147 1 - 2
PÓŁFINAŁY:
WARS WARSZAWA ŁKSG ŁÓDŻ 75:43
SPARTAN LUBLIN RADOMIG RADOM 38:56
O 5 MIEJSCE:
MAZOWSZE WARSZAWA SPARTAN LUBLIN II 47:33
O 3 MIEJSCE:
SPARTAN LUBLIN ŁKSG ŁÓDŻ 58:30
FINAŁ:
WARS WARSZAWA RADOMIG RADOM 62:47

TABELA KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. WARS WARSZAWA MISTRZ POLSKI'2013
2. RADOMIG RADOM WICEMISTRZ POLSKI'2013
3. SPARTAN LUBLIN BRĄZOWY MEDAL
4. ŁKSG ŁÓDŻ  
5. MAZOWSZE WARSZAWA  
6. TON POZNAŃ  
7. ŚWIT WROCŁAW POZA KONKURENCYJNĄ
8. SPARTAN LUBLIN II POZA KONKURENCYJNĄ

SKŁAD ŚWIT WROCŁAW: Jan Kucharski, Adam Borowicz, Mariusz Kamiński, Zbigniew Jakubowski.

 

  • NAJLEPSZY ZAWODNIK – PAWEŁ WARDZIAK (WARS WARSZAWA)
  • KRÓL STRZELCÓW – DARIUSZ GIERAS (RADOMIG RADOM) – 128 PKT.
  • NAJSTARSZY ZAWODNIK – WOJCIECH POLIT (ŁKSG ŁÓDŹ) – 64 LAT
  • NAJLEPSZA PIERWSZA PIĄTKA:
  1. TOMASZ ROMANOWSKI (ŁKSG ŁÓDŹ)
  2. BOGDAN KMIOTEK (SPARTAN LUBLIN)
  3. DARIUSZ GIERAS (RADOMIG RADOM)
  4. PAWEŁ WARDZIAK (WARS WARSZAWA)
  5. ROBERT ŚMIECIŃSKI (WARS WARSZAWA)