Puchar PFSN Niesłyszących w siatkówce seniorek w Lublinie.

Puchar PFSN Niesłyszących w siatkówce seniorek,
w dniach 09-11 listopada 2012 r.  w Lublinie.

Nasza drużyna ŚWIT Wrocław została wicemistrzem Pucharu PFSN Niesłyszących w siatkówce. Najlepszą zagrywającą została zawodniczka naszego klubu „Świt” Wrocław - Agata Stojanowska. Drużyna ŚWIT Wrocław po raz pierwszy w historii klubu zdobyła medale w rozgrywkach Polskiej Federacji Sportu Niesłyszących w siatkówce!!! W przyszłości ŚWIT Wrocław będzie się liczyć na arenie krajowej w walce o Mistrzostwo Polski Niesłyszących w siatkówce tak seniorek jak i młodzieżowej. W czasie turnieju zespół prowadził Maciej Jacyna. W ćwierćfinale i półfinale była bardzo ciekawa i zacięta walka o awans, bo dwa razy o wygranym meczu decydował tie–break , z Lublinem 16:14 oraz z Rzeszowem 15:13. W finale naszej drużynie Świt zabrakło sił