Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Mężczyzn Niesłyszących „BYDGOSKI CUP III” w Bydgoszczy.

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Mężczyzn Niesłyszących
„BYDGOSKI CUP    III” w Bydgoszczy w dn. 27.10.2012r.

Miejsce: Hala sportowa przy ul. Ludwika Waryńskiego 1, 85-320 Bydgoszcz

 

Celem tego Turnieju było dla nas szkolenie zawodników i zdobywanie przez nich doświadczeń poprzez rozgrywanie meczów w Turnieju. Piłkarze ŚWIT Wrocław zajęli I miejsce.

Najlepszym zawodnikiem bramkarzem został zawodnik naszego klubu „Świt” Wrocław Artur Wysocki. Królem strzelców został Jarosław Antoniak - 7 goli.

1 mecz:
ŚWIT WROCŁAW OSTROWIANKA OSTRÓW WLKP. 3:1 (1:1)
bramki: Rafał Mogielnicki, Jarosław Antoniak, Paweł Kucharski
2 mecz:
ŚWIT WROCŁAW TON POZNAŃ 2:1 (1:0)
bramki: Jarosław Antoniak, Rafał Mogielnicki
3 mecz:
ŚWIT WROCŁAW WENIX OLSZTYN 1:1 (1:0)
bramki: Jarosław Antoniak
4 mecz:
ŚWIT WROCŁAW BKSN BIZON BIAŁYSTOK 3:0 (1:0)
bramki: 2x Piotr Jemioło, Dariusz Antoniak
5 mecz:
ŚWIT WROCŁAW PZG BRDA BYDGOSZCZ 4:0 (2:0)
bramki: 3x Piotr Jemioło, Jarosław Antoniak
6 mecz:
ŚWIT WROCŁAW POMORZE GDAŃSK 2:1 (0:1)
bramki: Jarosław Antoniak, Marek Kwiatkowski
7 mecz:
ŚWIT WROCŁAW IG WARSZAWA 2:2 (0:1)
bramki: 2x Jarosław Antoniak
1 mecz:
PZG BRDA BYDGOSZCZ POMORZE GDAŃSK 1:2
IG WARSZAWA BIZON BIAŁYSTOK 4:2
WENIX OLSZTYN TON POZNAŃ 1:2
2 mecz:
POMORZE GDAŃSK BIZON BIAŁYSTOK 3:0
PZG BRDA BYDGOSZCZ IG WARSZAWA 3:0
WENIX OLSZTYN OSTROWIANKA 1:0
3 mecz:
POMORZE GDAŃSK IG WARSZAWA 1:1
PZG BRDA BYDGOSZCZ BIZON BIAŁYSTOK 1:1
TON POZNAŃ OSTROWIANKA 1:1
4 mecz:
POMORZE GDAŃSK TON POZNAŃ 0:0
IG WARSZAWA WENIX OLSZTYN 1:4
PZG BRDA BYDGOSZCZ OSTROWIANKA 0:0
5 mecz:
IG WARSZAWA TON POZNAŃ 3:1
POMORZE GDAŃSK OSTROWIANKA 2:1
BIZON BIAŁYSTOK WENIX OLSZTYN 0:0
6 mecz:
IG WARSZAWA OSTROWIANKA 3:1
BIZON BIAŁYSTOK TON POZNAŃ 4:1
PZG BRDA BYDGOSZCZ WENIX OLSZTYN 0:1
7 mecz:
BIZON BIAŁYSTOK OSTROWIANKA 3:1
POMORZE GDAŃSK WENIX OLSZTYN 3:2
PZG BRDA BYDGOSZCZ TON POZNAŃ 4:2

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. ŚWIT WROCŁAW 7 17 17:6 5 - 2 - 0
2. POMORZE GDAŃSK 7 14 12:7 4 - 2 - 1
3. WENIX OLSZTYN 7 11 10:7 3 - 2 - 2
4. IG WARSZAWA 7 11 14:14 3 - 2 - 2
5. PZG BRDA BYDGOSZCZ 7 8 9:10 2 - 2 - 3
6. BIZON BIAŁYSTOK 7 8 10:13 2 - 2 - 3
7. TON POZNAŃ 7 5 8:15 1 - 2 - 4
8. OSTROWIANKA 7 2 5:13 0 - 2 - 5
NAJLEPSZY BRAMKARZ ARTUR WYSOCKI (Świt Wrocław)
KRÓL STRZELCÓW JAROSŁAW ANTONIAK (Świt Wrocław)
MVP JAKUB FERDYNUS (Pomorze Gdańsk)

Skład ŚWIT WROCŁAW: Artur Wysocki, Paweł Kucharski, Rafał Mogielnicki, Piotr Jemioło, Jarosław Antoniak, Dariusz Antoniak, Marek Kwiatkowski, Mariusz Kucięba, Fabian Fediuk, Mariusz Zając - kierownik.

Najwięcej strzelców ŚWIT WROCŁAW:

7 - Jarosław Antoniak

5 - Piotr Jemioło

2 - Rafał Mogielnicki

1 - Paweł Kucharski, Dariusz Antoniak, Marek Kwiatkowski