Młodzieżowe MPFSN w halowej piłce nożnej chłopców (do 21 lat),w Olecku

Młodzieżowe Mistrzostwa Polskiej Federacji Sportu Niesłyszących
w halowej piłce nożnej chłopców (do 21 lat),
w Olecku, w dn. 30.11 – 02.12.2012
.

Naszym piłkarzom udało się wyjść z grupy B, raz przegrali mecz, a raz wygrali. Przegrali w ćwierćfinale i nie udało awansować do półfinału. WKSN ŚWIT zajął ogólnie VI  miejsce.

01.12.2012 (sobota)

GRUPA: B

1 mecz:
ŚWIT WROCŁAW SPARTAN LUBLIN 0:1
2 mecz:
ŚWIT WROCŁAW NIEDŹWIADEK PRZEMYŚL 1:0  (1:0)
bramki: Hubert Ptak
SPARTAN LUBLIN NIEDŹWIADEK PRZEMYŚL 1:0

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. SPARTAN LUBLIN 2 6 2:0 2 - 0 - 0
2. ŚWIT WROCŁAW 2 3 1:1 1 - 0 -1
3. NIEDŹWIADEK PRZEMYŚL 2 0 0:2 0 - 0 - 2

GRUPA: A

MAZOWSZE WARSZAWA OLIMP WEJHEROWO 2:0
MAZOWSZE WARSZAWA BAGRY KRAKÓW 4:0
OLIMP WEJHEROWO BAGRY KRAKÓW 1:0

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. MAZOWSZE WARSZAWA 2 6 6:0 2 - 0 - 0
2. OLIMP WEJHEROWO 2 3 1:2 1 - 0 - 1
3. BAGRY KRAKÓW 2 0 0:5 0 - 0 -2

GRUPA: C

WISŁA BYDGOSZCZ ŁKSG ŁÓDŹ 1:2
WISŁA BYDGOSZCZ ŚLĄSKI RYBNIK 1:1
ŁKSG ŁÓDŹ ŚLĄSKI RYBNIK 0:1

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. ŚLĄSKI RYBNIK 2 4 2:1 1 - 1 - 0
2. ŁKSG ŁÓDŹ 2 3 2:2 1 - 0 - 1
3. WISŁA BYDGOSZCZ 2 1 2:3 0 - 1 - 1

GRUPA: D

OLIMPIJCZYK OLECKO WIOSŁO SZCZECIN 0:2
OLIMPIJCZYK OLECZKO ODRA RACIBÓRZ 2:0
WIOSŁO SZCZECIN ODRA RACIBÓRZ 5:0

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze pkt bramki Z - R - P
1. WIOSŁO SZCZECIN 2 6 7:0 2 - 0 - 0
2. OLOMPIJCZYK OLECKO 2 3 2:2 1 - 0 - 1
3. ODRA RACIBÓRZ 2 0 0:7 0 - 0 - 2

ĆWIERĆFINAŁY:

3 mecz:
ŚWIT WROCŁAW MAZOWSZE WARSZAWA 0:4 (0:2)
OLIMP WEJHEROWO SPARTAN LUBLIN 1:0
ŚLĄSKI RYBNIK OLIMPIJCZYK OLECKO 4:0
ŁKSG ŁÓDŹ WIOSŁO SZCZECIN 2:2 (k.5:4)

5 - 8 MIEJSCE:

4 mecz:
ŚWIT WROCŁAW OLIMPIJCZYK OLECKO 1:0 (0:0)
bramki: Piotr Jemioło
SPARTAN LUBLIN WIOSŁO SZCZECIN 1:2

O 7 MIEJSCE:

OLIMPIJCZYK OLECKO SPARTAN LUBLIN 1:1 (k.2:3)

O 5 MIEJSCE:

5 mecz:
ŚWIT WROCŁAW WIOSŁO SZCZECIN 2:2 (1:1) k.3:4
bramki: 2x Piotr Jemioło
rzut karny: Piotr Jemioło
Paweł Dyga
Damian Kamiński

Tomasz Toporowski
Bartosz Mołdoch
trafił
trafił
trafił
nie trafił
nie trafił

02.12.2012

PÓŁFINAŁY:

MAZOWSZE WARSZAWA ŚLĄSKI RYBNIK 3:5
OLIMP WEJHEROWO ŁKSG ŁÓDŹ 3:3 (k.1:2)

O 3 MIEJSCE:

MAZOWSZE WARSZAWA OLIMP WEJHEROWO 8:3

FINAŁ:

ŚLĄSKI RYBNIK ŁKSG ŁÓDŹ 1:0

Skład ŚWIT WROCŁAW: Mateusz Hempe, Damian Kamiński, Piotr Jemioło, Tomasz Toporowski, Maciej Wenne, Hubert Ptak, Paweł Dyga, Bartosz Mołdoch, Mariusz Zając - kierownik

Najwięcej strzelców ŚWIT WROCŁAW:

3 - Piotr Jemioło
1 - Hubert Ptak