4-lecia Turniej w Futsalu Niesłyszących o Puchar „SPORTNES OSTRAVA”, w Ostrawie.

4-lecia Turniej w Futsalu Niesłyszących o Puchar „SPORTNES OSTRAVA”,
w dn.12.01.2012, w Ostrawie.

WKSN Świt Wrocław awansowała po rozgrywkach grupowych do półfinału w którym spotkała się
z późniejszym MISTRZEM CZECH SSK Vitkovice i niestety przegrała.
WKSN Świt Wrocław zajął 4 miejsce.

GRUPA A GRUPA B
SSK VITKOVICE (Czechy) SPORTNES OSTRAVA junior (Czechy)
ŚLĄSKI RYBNIK (Polska) ŚWIT WROCŁAW (Polska)
I.PKSN PRAHA (Czechy) I.PKSN PRAHA "B" (Czechy)
SK OLYMPIA PRAHA (Czechy) ŚLĄSKI RYBNIK "B" (Polska)
SKN HRADEC KRALOVE (Czechy) SSK VITKOVICE "B" (Czechy)
SKN BRNO (Czechy) SPORTNES OSTRAVA oldboy (Czechy)

ZOBACZ LOSOWANIE

GRUPA B

1 mecz:

ŚWIT WROCŁAW

SSK VITKOVICE "B"

6:0
bramki: 3x Marek Kwiatkowski, 2x Piotr Jemioło, Dariusz Antoniak
2 mecz:   ZOBACZ VIDEO

ŚWIT WROCŁAW

SPORTNES OSTRAVA junior

0:2
3 mecz: ZOBACZ VIDEO

ŚWIT WROCŁAW

ŚLĄSKI RYBNIK "B"

3:0
bramki: 2x Rafał Mogielnicki, Piotr Jemioło
4 mecz: ZOBACZ VIDEO

ŚWIT WROCŁAW

SPORTNES OSTRAVA oldboy

3:2
bramki: 2x Rafał Mogielnicki, Piotr Jemioło
5 mecz: ZOBACZ VIDEO

ŚWIT WROCŁAW

I.PKSN PRAHA "B"
2:0
bramki: Dariusz Antoniak, Rafał Mogielnicki
SPORTNES OSTRAVA junior SPORTNES OSTRAVA oldboy 2:0
I.PKSN PRAHA ŚLĄSKI RYBNIK "B" 2:0
SPORTNES OSTRAVA oldboy I.PKSN PRAHA "B" 0:3
ŚLĄSKI RYBNIK "B" SSK VITKOVICE "B" 3:2
I.PKSN PRAHA "B" SPORTNES OSTRAVA junior 1:2
SSK VITKOVICE "B" SPORTNES OSTRAVA oldboy 1:1
SPORTNES OSTRAVA junior ŚLĄSKI RYBNIK "B" 3:1
SSK VITKOVICE "B" I.PKSN PRAHA 0:1
SPORTNES OSTRAVA junior SSK VITKOVICE "B" 4:0
ŚLĄSKI RYBNIK "B" SPORTNES OSTRAVA oldboy 1:3

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze punkt bramki Z - R - P
1. SPORTNES OSTRAVA junior 5 15 13:2 5 - 0 - 0
2. ŚWIT WROCŁAW 5 12 14:4 4 - 0 - 1
3. I.PKSN PRAHA "B" 5 9 7:4 3 - 0 - 2
4. SPORTNES OSTRAVA oldboy 5 4 6:10 1 - 1 - 3
5. ŚLAŚKI RYBNIK "B" 5 3 5:13 1 - 0 - 4
6. SSK VITKOVICE "B" 5 1 3:15 0 - 1 - 4

GRUPA A

I.PKSN PRAHA SK OLYMPIA PRAHA 0:1
SSK VITKOVICE SKN BRNO 1:0
ŚLĄSKI RYBNIK SK OLYMPIA PRAHA 6:0
SKN BRNO I.PKSN PRAHA 3:1
ŚLĄSKI RYBNIK SKN HRADEC KRALOVE 2:1
I.PKSN PRAHA SSK VITKOVICE 0:5
SK OLYMPIA PRAHA SKN HRADEC KRALOVE 1:1
SSK VITKOVICE ŚLĄSKI RYBNIK 2:0
SKN HRADEC KRALOVE SKN BRNO 2:1
SK OLYMPIA PRAHA SSK VITKOVICE 1:4
SKN HRADEC KRALOVE I.PKSN PRAHA 1:0
SKN BRNO ŚLĄSKI RYBNIK 2:1
SSK VITKOVICE SKN HRADEC KRALOVE 2:2
SK OLYMPIA PRAHA SKN BRNO 0:3
ŚLĄSKI RYBNIK I.PKSN PRAHA 1:0

TABELA KOŃCOWA:

m-ce drużyna mecze punkt bramki Z - R - P
1. SSK VITKOVICE 5 13 14:3 4 - 1 - 0
2. SKN BRNO 5 9 10:5 3 - 0 - 2
3. ŚLĄSKI RYBNIK 5 9 10:5 3 - 0 - 2
4. SKN HRADEC KRALOVE 5 8 7:6 2 - 2 - 1
5. SK OLYMPIA PRAHA 5 4 3:15 1 - 1 - 1
6. I.PKSN PRAHA 5 0 1:11 0 - 0 - 5

PÓŁFINAŁY:

SPORTNES OSTRAVA junior SKN BRNO 3:0
6 mecz: ZOBACZ VIDEO

ŚWIT WROCŁAW

SSK VITKOVICE

0:3

O 3 MIEJSCE:

7 mecz: ZOBACZ VIDEO

ŚWIT WROCŁAW

SKN BRNO

1:2
bramki: Piotr Jemioło

FINAŁ:

SSK VITKOVICE SPORTNES OSTRAVA junior 1:1 (k.3:2)

Skład ŚWIT WROCŁAW: Fabian Fediuk, Paweł Kucharski, Rafał Mogielnicki, Piotr Jemioło, Dariusz Antoniak, Marek Kwiatkowski, Mariusz Klatka, Mariusz Zając - kierownik

Najwięcej strzelców ŚWIT WROCŁAW:

5 - Piotr Jemioło, Rafał Mogielnicki

3 - Marek Kwiatkowski

2 - Dariusz Antoniak