LUTY

03-05.02.- Warszawa - Ogólnopolskie Zawody Niesłyszących w Curlingu

25.02.- Warszawa - IX. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących

MARZEC

03-04.03.- Spała - Halowe MPN w Lekkiej Atletyce

24-26.03.- Lublin - Eliminacje MPN w Koszykówce Mężczyzn - Grupa A i B

31.03.-02.04.- Szczecin - MPN w Piłce Siatkowej Kobiet do lat 23

KWIECIEŃ

07-09.04.- Racibórz - MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn do lat 22

21-23.04.- Warszawa - Eliminacje MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn - Grupa A

21-23.04.- Wrocław - MPN w Koszykówce Kobiet

28-30.04.- Lublin - MPN w Pływaniu

28-30.04.- Lublin - Drużynowe MPN w Bowlingu kobiet i mężczyzn

MAJ

12-14.05.- Olsztyn - MPN w Piłce Siatkowej Kobiet

12-14.05.- Poznań - Finał MPN w Koszykówce Mężczyzn

12-14.05.- Poznań - MPN w Lekkiej Atletyce Juniorów

12-14.05.- Płock - Indywidualne MPN w Bowlingu kobiet i mężczyzn

19-21.05.- Łódź - Finał MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn

19-21.05.- Wejherowo/Gdańsk - MPN w Tenisie Stołowym Seniorów i Juniorów

CZERWIEC

02-04.06.- Wejherowo/Gdańsk - MPN w Piłce Nożnej 7-osobowej Chłopców do lat 21

02-04.06.- Radom - Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Koszykówce Oldbojów od 35 lat

09-11.06.- Puławy - MPN w Lekkiej Atletyce

09-11.06.- Olsztyn - MPN w Piłce Siatkowej Plażowej Kobiet i Mężczyzn

09-11.06.- Gliwice - Eliminacje MPN w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn

14-18.06.- Warszawa - Indywidualne MPN i Głuchoniewidomych w Szachach

23-25.06.- Gliwice - MPN w Koszykówce Mężczyzn do lat 22

WRZESIEŃ

01-03.09.- Giżycko – Ogólnopolskie Zawody Niesłyszących w Żeglarstwie

15-17.09.- Wrocław – Jubileusz z okazji „65-lecia WKSN Świt” w Koszykówce i w Piłce Nożnej

22-24.09.- Radom - Indywidualne MPN w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

22-24.09.- Radom - Indywidualne MPN w Warcabach 64-polowych kobiet i mężczyzn

22-24.09.- Olecko - Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszącej

29.09.-01.10.- Gliwice - Eliminacje MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn - Grupa B i C

PAŻDZIERNIK

06-08.10.- Poznań - MPN w Halowej Piłce Nożnej Kobiet

06-08.10.- Legnica - Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat

06-08.10.- Warszawa - Jubileusz z okazji „95-lecia WKSG Wars” w Koszykówce

13-15.10.- Wrocław - Puchar Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Kobiet

13-15.10.- Szczecin - MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn - Grupa A

20-22.10.- Łuków - Drużynowe MPN w Szachach

20-22.10.- Gliwice – Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Koszykówce Mężczyzn

21-22.10.- Warszawa - Międzynarodowy Bieg Uliczny Niesłyszących

LISTOPAD

03-05.11.- Olsztyn - Puchar Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn           

24-26.11.- Radom - Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów od 35 lat

GRUDZIEŃ

01-03.12.- Rzeszów - Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn    

08-10.12.- Kraków - MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 21

15-17.12.- Ustrzyki Dolne - MPN w Narciarstwie Alpejskim

 

*MPN - MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH